לימודי תורת ימימה מהבית באינטרנט, בקבוצה או בליווי אישי

לימודי ימימה הפגישו אותי עם אפשרות השמחה, החופש והבחירה בחיים טובים יותר. בקבוצות שאני מדריך, אני משלב את רעיונותיה של ימימה יחד עם חכמה מעולמות אחרים שפגשתי ודרכים שהלכתי בהן לאורך השנים. המפגש שלי עם ימימה החל לפני כעשרים וחמש שנים בשנת 1995 (לקריאת כתבה ב-NRG על המפגש). מאז, מה שלמדתי אצל ימימה מלווה אותי בכל הנתיבים שהלכתי בהם כמו לימודי פסיכותרפיה, תקשורת מקרבת, התמקדות, פסיכולוגיה תהליכית ותורות רוחניות שונות ממזרח (בודהיזם ואי-שניות) וממערב (ביירון קייטי, אקהרט טולה ואחרים).

הלימוד איתי בקבוצה הוא לימוד אישי. זו אינה הרצאה, אלא מפגש שבו אנחנו לומדות ולומדים יחד, על בסיס הרעיונות של ימימה. בסוף כל שיעור נשלחת למשתתפות גם הקלטת המפגש כך שניתן לחזור ולשמוע את השיעור.

אפשרויות הלימוד מגוונות: 

לימודי ימימה מהבית באמצעות האינטרנט, לימוד בקבוצה במפגשים פרונטליים , קבלת הקלטות של שיעורי ימימה כל שבוע ולימוד עצמאי ועכשיו נוספה גם האפשרות לליווי ולימוד אישי איתי. בטבלה המצורפת פרטים על הקבוצות הקיימות כרגע. 

שם הקבוצה יום ושעה קישור לזום
לימודי ימימה מהבית – ערב ראשון 19:00 ליחצו כאן לקבלת קישור
לימודי ימימה מהבית – בוקר טרם נקבע הקבוצה טרם נפתחה. לפרטים ולהרשמה:  צרו קשר
לימודי ימימה בקבוצה – אזור ירושלים טרם נקבע הקבוצה טרם נפתחה. צרו קשר להצטרפות.
הקלטות שיעורים ללימוד עצמאי מהבית   צרו קשר לקבלת הקלטות מהשיעורים.
חדש! ליווי אישי ברוח תורת ימימה    צרו קשר

מה ואיך לומדים?

במפגשים אנחנו לומדים כלים שונים כדי שנוכל לבטא את עצמנו בעולם במלוא הפוטנציאל שלנו. במילותיה של ימימה 'תיקון זה מציאת עצמך כפי שאת'. אפשר בתמצית ובאופן חלקי לומר שאלו הנושאים העיקריים של הלימוד שבו אנחנו משלבים בין הבנות מימימה לבין חכמה נוספת מעולמות אחרים:

  • איך קורה שינוי – נלמד ונקבל כלים לעידוד השינוי בחיינו וליצירת ראייה רעננה וגמישה של החיים.
  • איך ליצור מערכות יחסים המבוססות על תקשורת ואהבה וגם לשמור על המרחב האישי. צפו בוידיאו יחסים לפי תורת ימימה 
  • קשב – נלמד איך להיות קשובים ומודעים ככלי עמוק לחיבור לעצמנו ולאחרים.
  • מקומנו בעולם – נלמד איך לתפוס מקום בעולם בלי צורך להיאבק, להאשים או להתנצל על קיומנו. ועם זאת לבטא את חיותנו במלואה. נלמד את האומנות של גבולות אוהבים.
  • בהירות – נלמד איך יוצרים בהירות וסדר בתוך עולם רגשי סוער, איך מזהים ומפרידים בין טפל לעיקר, בין טוב ללא טוב.
  • קבלה עצמית וקבלת האחר – נלמד על המשמעות העמוקה של קבלה ואי-שיפוטיות ככלי לשינוי.
  • הלב כמפתח לשינוי עמוק בחיינו.
  • האפשרות לחיים בזמן העכשווי, חיים חופשיים משוחררים מחיטוט בעבר ומדאגה לעתיד.

לימוד רוחני בא לתמוך בחיים ולא לנתק אותנו מהם ולכן כדאי שיהיה מחובר לחיים. לכן נעסוק במפגשים בשאלות היסוד של חיינו האישיים לא באופן פילוסופי ותאורטי אלא בהקשר ישיר לעניינים הבוערים בחיי היום-יום שלנו כמו מערכות יחסים, מקומנו בעולם, החירות שלנו לחיות את עצמנו כפי שאנחנו.

המפגשים מקנים כלים ממשיים לעבודה אישית בחיי היום-יום ומזמינים את המשתתפים להעמיק בהבנת עצמם ובהבנת האחר ממקומות חדשים המאפשרים תהליך אמיתי של שינוי. זוהי הזמנה לשינוי דרך חיבור ללב, דרך איזון בין שכל לרגש, דרך קבלה עצמית עמוקה ודרך החיבור למהות הטובה הטמונה בכל אחת ואחד.

לימודי תורת ימימה מהבית באינטרנט

לימודי ימימה מהבית באמצעות הזום מאפשרים לימוד לאנשים מכל הארץ וגם לימודי ימימה למי שנמצא בחו"ל. היתרון של לימוד מהבית, בנוסף לנוחות וחסכון זמן של נסיעות, הוא באפשרות לקבל הקלטות של המפגשים. בתום כל מפגש אני שולח למשתתפים את ההקלטה והם יכולים לצפות בו שוב.

המפגשים מתקיימים כרגע בימי ראשון ב-19:00 ומתוכננת גם קבוצת בוקר. הם מתאימים למתחילים ולמתקדמים כאחד. לחצו כאן לפרטים נוספים וקבלת קישור לזום  או התקשרו אלי ישירות ל-0547704668 .

לימודי ימימה בקבוצה

הלימוד בקבוצה מתקיים פעם בשבוע. בימים אלו אנחנו עומדים לפתוח קבוצה באזור צור הדסה במושב מטע. לפרטים נוספים וקבלת קישור לזום  או התקשרו אלי ישירות ל-0547704668 .

ספריית הקלטות משיעורים ומאמרים

במהלך עשר השנים האחרונות הקלטתי שיעורים שונים, מאמרים ואפילו ראיון רדיו. ההקלטות יכולות לאפשר לכן ולכם טעימה מתורת ימימה כפי שאני מלמד אותה. לימוד רוחני הוא לימוד מורכב מחלקים רבים שמצטרפים זה לזה ויוצרים מבנה פנימי יציב, נדבך על נדבך. לכן, אם אתן ואתם מעוניינים להעמיק, מומלץ להצטרף לקבוצה הלומדת בלימוד שבועי.
כאן תוכלו להכנס לספריית ההקלטות והמאמרים, מוזמנות לשתף ולהשתמש כאוות נפשכן לטובת הציבור. או הצטרפו לקבוצת לימודי ימימה חשיבה הכרתית בפייסבוק ותקבלו בדרך כלל מידי שבוע סרטון או מאמר חדש.

סגור לתגובות.