ליווי אישי גוף-נפש-רוח

ליווי אישי – פסיכותרפיה ממוקדת גוף ורוח

שלום לכם ולכן.

שמי יואב ואני מלווה אנשים בתהליכי חיים באמצעות פסיכותרפיה גופנית ובגישות נוספות. הליווי משולב בהתאמה לצרכי האדם בטכניקות מהביוסינתזה, התמקדות, פסיכותרפיה ממוקדת גוף, פסיכולוגיה תהליכית, NVC וגם גישות רוחניות שונות מהמזרח ומשיטת ימימה.

להרחבה, קראו כאן על הגישה שלי לטיפול וגם למי מתאים טיפול כזה?.

מזה כחמש עשרה שנים, אני מטפל ומלווה אנשים בלימוד, צמיחה וגילוי דרכים חדשות להתמודדות עם נפתולי החיים בכל הרמות: גוף, נפש ורוח.

אני מבקש במפגשים בינינו לעזור לכם 'לחזור הביתה' ולחיות חיים שיש בהם יותר שמחה וחיות.

פגישת הכרות

הכימיה בין מטפל ומטופל/ת היא הבסיס הכי חשוב להצלחת הטיפול. כדי לראות אם הטיפול מתאים לכם ואם יש כימיה כזו בינינו, נוכל לשוחח בטלפון ואחר כך נוכל לקבוע פגישה ראשונה . הפגישה הראשונה היא חלק מתהליך של בדיקה הדדית, האם מתאים לנו לצאת יחד למסע משותף. למי שפונה אלי, אני ממליץ על ארבעה מפגשים שבהם נוכל להכיר יותר לעומק זה את זה ולאחריהם נוכל להחליט יחד אם נרצה להמשיך בתהליך.

איפה מתקיימים הטיפולים?

ניתן להפגש בזוּם בלי לצאת מהבית. או לפגוש אותי  באזור ירושלים, בתל אביב ובאזור עמק האלה.  ניתן ליצור איתי קשר ישירות דרך האתר או בטלפון 0547704668.

מידע מלא על הטיפולים

אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא בנחת מידע מפורט על הגישה שלי לטיפול,   למי מתאים הטיפול , מה זו בכלל פסיכותרפיה גופנית באוריינטציה רוחנית ומהם עקרונות הטיפול בביוסינתזה.

בדיקה ראשונית של הכימיה בינינו תוכלו לעשות גם דרך צפייה בשיעורים שהעברתי במקומות שונים. תוכלו לשמוע ולראות אותי ולראות אם מתאים לכם, בלי לצאת מהבית :)

סגור לתגובות.