מהו מסע רוחני

מקדמת דנא יצאו בני האדם למסעות רוחניים בארצות רחוקות כדי לגלות את עצמם ואת העולם. המסע לארץ לא ידועה הוא הזמנה לשינוי תודעתי, הזמנה לפגוש את עצמנו כמו תיירים ללא דעות קדומות, ללא שיפוטיות, בתודעת המתחיל שיש בה סקרנות, קבלה וגם חיוך פנימי. במסע אנו יוצאים מן המוכר ופוגשים אנשים עם שפה, תרבות, מנהגים ותפיסות רוחניות ודתיות שונות משלנו. המפגש עם הבלתי מוכר מזמין את התודעה לצאת לחופשי.

אנחנו אוהבים לטייל בעולם לא כתיירים המסתכלים מבחוץ אלא כאורחים הפותחים את נפשם וליבם ותודעתם אל צורות הסתכלות, תפישה, התנהגות שונות ונותנים להם לטייל בתוכנו ולזרוע בנו זרעי עולם חדשים. גילינו שעצם היציאה מהתבניות המוכרות והמוכנות לשהות פתוחים בעולמות אחרים, בלי לדעת מה נכון או לא נכון, כמו שאומר המשורר הסופי רומי – להיות מעבר לרעיונות של טוב ורע, שם אפשר להפגש באמת ושם אפשר לזכות במה שנמצא מעבר לצודקת, מעבר ליודע, מעבר לנאחז.

את האהבה הזו אנחנו רוצים לשתף כשאנחנו מוציאים קבוצות למקומות שונים בעולם. המסעות משלבים תנועה וגם שהייה במקומות ותוך כדי המסע אנחנו משלבים לימוד רוחני ממסורות שונות שמקבל טעם ומשמעות חדשים דרך השהייה במקומות פותחי לב ותודעה.

ב-30.4.18 קיימנו מפגש לנרשמים למסע רוחני לקירגיזסטן שיתקיים ב-11.9.18 עם לילה קמחי ואיתי. המפגש הוקלט ומתוכו תוכלו לשמוע את לילה ואותי מדברים, כל אחד בנפרד, על מהו מסע רוחני. לחצו על הקטעים הבאים:


שיחה של יואב: מהו מסע רוחני


שיחה של לילה קמחי: מהו מסע רוחני

לפרטים על המסעות הרוחניים הקרובים עם לילה ויואב

הדפסה הדפסה

תגובה אחת בנושא מהו מסע רוחני

  1. פינגבאק: פוסט בדיקה - נפגשים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *