טיפולי נפש בגוף

טיפולים אישיים בפסיכותרפיה ממוקדת גוף ורוח

שלום לכם ולכן.

שמי יואב ואני מטפל בפסיכותרפיה גופנית ובגישות נוספות. הטיפול משולב בהתאמה לצרכי המטופל בטכניקות מהביוסינתזה, התמקדות, פסיכותרפיה ממוקדת גוף, פסיכולוגיה תהליכית, NVC וגם גישות רוחניות שונות מהמזרח ומשיטת ימימה.

להרחבה, קראו כאן על הגישה שלי לטיפול וגם למי מתאים טיפול כזה?.

מזה כשניים עשר שנים, אני מטפל ומלווה אנשים בלימוד, צמיחה וגילוי דרכים חדשות להתמודדות עם נפתולי החיים בכל הרמות: גוף, נפש ורוח.

אני מבקש במפגשים בינינו לעזור לכם 'לחזור הביתה' ולחיות חיים שיש בהם יותר שמחה וחיות.

פגישת הכרות

הכימיה בין מטפל ומטופל/ת היא הבסיס הכי חשוב להצלחת הטיפול. כדי לראות אם הטיפול מתאים לכם ואם יש כימיה כזו בינינו, נוכל לשוחח בטלפון ואחר כך נוכל לקבוע פגישה ראשונה . הפגישה הראשונה היא חלק מתהליך של בדיקה הדדית, האם מתאים לנו לצאת יחד למסע משותף. למי שפונה אלי, אני ממליץ על ארבעה מפגשים שבהם נוכל להכיר יותר לעומק זה את זה ולאחריהם נוכל להחליט יחד אם נרצה להמשיך בתהליך.

איפה מתקיימים הטיפולים?

אני מטפל בירושלים, בתל אביב ובלוזית (אזור עמק האלה, בין בית שמש לקרית גת). ניתן ליצור איתי קשר ישירות דרך האתר או בטלפון 0547704668. עדכון: בשנת 2018 אני נמצא בשנת שבתון. אוכל לענות לפניותכם, אך לא נוכל לקבוע פגישות.

מידע מלא על הטיפולים

אתם מוזמנים להיכנס ולקרוא בנחת מידע מפורט על הגישה שלי לטיפול,   למי מתאים הטיפול , מה זו בכלל פסיכותרפיה גופנית באוריינטציה רוחנית ומהם עקרונות הטיפול בביוסינתזה.

בדיקה ראשונית של הכימיה בינינו תוכלו לעשות גם דרך צפייה בשיעורים שהעברתי במקומות שונים. תוכלו לשמוע ולראות אותי ולראות אם מתאים לכם, בלי לצאת מהבית :)

סגור לתגובות.